Korpa „Boss JS-10 audio plejer sa efektima“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu „Boss GT-1 gitarski efekt procesor“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Boss RC-202 Loop Station47.153 RSD Boss RC-202 Loop Station količina 47.153 RSD ×Boss JS-10 audio plejer sa efektima58.941 RSD Boss JS-10 audio plejer sa efektima količina 58.941 RSD ×Boss GT-1 gitarski efekt procesor29.471 RSD Boss GT-1 gitarski efekt procesor količina 29.471 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 150.627 RSD Ukupno 135.565 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem