Korpa „Audio-Technica AT5045 Pencil Design Premier Studio Microphone“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu „Audio-Technica AT8672 dodatak za montiranje dva prijemnika u rack“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Audio-Technica PRO37 instrumentalni mikrofon26.524 RSD Audio-Technica PRO37 instrumentalni mikrofon količina 26.524 RSD ×Audio-Technica AT5045 Pencil Design Premier Studio Microphone225.155 RSD Audio-Technica AT5045 Pencil Design Premier Studio Microphone količina 225.155 RSD ×Audio-Technica AT8672 dodatak za montiranje dva prijemnika u rack5.305 RSD Audio-Technica AT8672 dodatak za montiranje dva prijemnika u rack količina 5.305 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 285.537 RSD Ukupno 256.984 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem