Korpa „Audio-Technica ATW-RM1 set za priključivanje u rack prijemnika iz 1600, 2000 i 3000 seriom“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Audio-Technica ATH-M40x slušalice16.503 RSD Audio-Technica ATH-M40x slušalice količina 16.503 RSD ×Audio-Technica U853R Kondenzatorski kardioidni viseći mikrofon crne boje38.901 RSD Audio-Technica U853R Kondenzatorski kardioidni viseći mikrofon crne boje količina 38.901 RSD ×Audio-Technica AT-GRcW-PRO profesionalni gitarski input kabl za bežični sistem6.484 RSD Audio-Technica AT-GRcW-PRO profesionalni gitarski input kabl za bežični sistem količina 6.484 RSD ×Audio-Technica ATW-RM1 set za priključivanje u rack prijemnika iz 1600, 2000 i 3000 seriom9.430 RSD Audio-Technica ATW-RM1 set za priključivanje u rack prijemnika iz 1600, 2000 i 3000 seriom količina 9.430 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 79.242 RSD Ukupno 71.318 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem