Korpa „Audio-Technica ATW-1301 2.4GHz Digital 1-Channel Rack Bodypack Wireless System“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Audio-Technica MB/DK5 set mikrofona za bubanj39.366 RSD Audio-Technica MB/DK5 set mikrofona za bubanj količina 39.366 RSD ×Audio-Technica AT-LPW30TK gramofon41.259 RSD Audio-Technica AT-LPW30TK gramofon količina 41.259 RSD ×Audio-Technica AT-LP5x gramofon49.511 RSD Audio-Technica AT-LP5x gramofon količina 49.511 RSD ×Audio-Technica ATW-1301 2.4GHz Digital 1-Channel Rack Bodypack Wireless System68.371 RSD Audio-Technica ATW-1301 2.4GHz Digital 1-Channel Rack Bodypack Wireless System količina 68.371 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 220.563 RSD Ukupno 198.507 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem