Korpa „Audio-Technica ATR35cW omnidirekciona kondenzatorska bubica“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu „Audio-Technica ATH-SR5BK SonicPro High Resolution Audio On-Ear Headphones“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Audio-Technica PRO42 Kondenzatorski minijaturni unidirekcioni stoni mikrofon15.324 RSD Audio-Technica PRO42 Kondenzatorski minijaturni unidirekcioni stoni mikrofon količina 15.324 RSD ×Audio-Technica ATR35cW omnidirekciona kondenzatorska bubica5.894 RSD Audio-Technica ATR35cW omnidirekciona kondenzatorska bubica količina 5.894 RSD ×Audio-Technica ATH-SR5BK SonicPro High Resolution Audio On-Ear Headphones16.503 RSD Audio-Technica ATH-SR5BK SonicPro High Resolution Audio On-Ear Headphones količina 16.503 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 41.913 RSD Ukupno 37.721 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem