Korpa „Audio-Technica AT8035-W Kondenzatorski Line+Gradient shotgun mikrofon sa BPW-2“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Audio-Technica PRO42 Kondenzatorski minijaturni unidirekcioni stoni mikrofon15.324 RSD Audio-Technica PRO42 Kondenzatorski minijaturni unidirekcioni stoni mikrofon količina 15.324 RSD ×Audio-Technica ATR35cW omnidirekciona kondenzatorska bubica5.894 RSD Audio-Technica ATR35cW omnidirekciona kondenzatorska bubica količina 5.894 RSD ×Audio-Technica ATH-SR5BK SonicPro High Resolution Audio On-Ear Headphones16.503 RSD Audio-Technica ATH-SR5BK SonicPro High Resolution Audio On-Ear Headphones količina 16.503 RSD ×Audio-Technica AT8035-W Kondenzatorski Line+Gradient shotgun mikrofon sa BPW-245.384 RSD Audio-Technica AT8035-W Kondenzatorski Line+Gradient shotgun mikrofon sa BPW-2 količina 45.384 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 92.340 RSD Ukupno 83.105 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem