Korpa „Audio-Technica ES931WH/MIC Hypercardioid Condenser Gooseneck Microphone, White“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Audio-Technica AT8015-Z verzija AT8015 sa BPZ-L Soft-Zep sistemom61.299 RSD Audio-Technica AT8015-Z verzija AT8015 sa BPZ-L Soft-Zep sistemom količina 61.299 RSD ×Audio-Technica ES945 Kondenzatorski omnidirekcioni ugradni mikrofon23.576 RSD Audio-Technica ES945 Kondenzatorski omnidirekcioni ugradni mikrofon količina 23.576 RSD ×Audio-Technica AT8015-F verzija AT8015 sa BPF-340 krznenom čarapicom43.617 RSD Audio-Technica AT8015-F verzija AT8015 sa BPF-340 krznenom čarapicom količina 43.617 RSD ×Audio-Technica ES931WH/MIC Hypercardioid Condenser Gooseneck Microphone, White28.881 RSD Audio-Technica ES931WH/MIC Hypercardioid Condenser Gooseneck Microphone, White količina 28.881 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 174.859 RSD Ukupno 157.373 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem