Korpa „Audio-Technica AT5045 Pencil Design Premier Studio Microphone“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu „Audio-Technica AT829cW Mini Kardioidna kondenzatorska bubica“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Audio-technica AT4049b Omnidirekcioni Kondenzatorski Mikrofon76.034 RSD Audio-technica AT4049b Omnidirekcioni Kondenzatorski Mikrofon količina 76.034 RSD ×Audio-Technica AT5045 Pencil Design Premier Studio Microphone225.155 RSD Audio-Technica AT5045 Pencil Design Premier Studio Microphone količina 225.155 RSD ×Audio-Technica AT829cW Mini Kardioidna kondenzatorska bubica10.020 RSD Audio-Technica AT829cW Mini Kardioidna kondenzatorska bubica količina 10.020 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 345.787 RSD Ukupno 311.209 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem