Korpa Proizvod Cena Količina Ukupno ×Audio-Technica ES931H/MIC Hypercardioid Condenser Gooseneck Microphone27.783 RSD Audio-Technica ES931H/MIC Hypercardioid Condenser Gooseneck Microphone količina 27.783 RSD ×Audio-technica AT4022 Omnidirekcioni Kondenzatorski Mikrofon56.583 RSD Audio-technica AT4022 Omnidirekcioni Kondenzatorski Mikrofon količina 56.583 RSD ×Audio-Technica U873R Kondenzatorski hiperkardioidni mikrofon31.829 RSD Audio-Technica U873R Kondenzatorski hiperkardioidni mikrofon količina 31.829 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 129.105 RSD Ukupno 116.195 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem