Korpa „Audio-Technica AE2300 Cardioid Dynamic Instrument Microphone“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu „Audio-Technica ATM230 Dinamički hiperkardioidni instrumentalni mikrofon“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Audio-technica AE6100 hiperkardioidni dinamički vokalni mikrofon28.292 RSD Audio-technica AE6100 hiperkardioidni dinamički vokalni mikrofon količina 28.292 RSD ×Audio-Technica BP4002-F Dinamički omnidirekcioni mikrofon sa BPF-2 krznom26.524 RSD Audio-Technica BP4002-F Dinamički omnidirekcioni mikrofon sa BPF-2 krznom količina 26.524 RSD ×Audio-Technica AE2300 Cardioid Dynamic Instrument Microphone37.723 RSD Audio-Technica AE2300 Cardioid Dynamic Instrument Microphone količina 37.723 RSD ×Audio-Technica ATM230 Dinamički hiperkardioidni instrumentalni mikrofon21.218 RSD Audio-Technica ATM230 Dinamički hiperkardioidni instrumentalni mikrofon količina 21.218 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 126.396 RSD Ukupno 113.757 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem