Korpa „Audio-technica ATM250 hiperkardioidni dinamički instrumentalni mikrofon“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu „Audio-Technica U859QL Cardioid Condenser Gooseneck XLR Microphone“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Audio-Technica AT8015-Z verzija AT8015 sa BPZ-L Soft-Zep sistemom61.299 RSD Audio-Technica AT8015-Z verzija AT8015 sa BPZ-L Soft-Zep sistemom količina 61.299 RSD ×Audio-technica ATM250 hiperkardioidni dinamički instrumentalni mikrofon34.186 RSD Audio-technica ATM250 hiperkardioidni dinamički instrumentalni mikrofon količina 34.186 RSD ×Audio-Technica U859QL Cardioid Condenser Gooseneck XLR Microphone27.702 RSD Audio-Technica U859QL Cardioid Condenser Gooseneck XLR Microphone količina 27.702 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 136.874 RSD Ukupno 123.187 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem