Korpa „Audio-Technica ATW-1322 2.4GHz Digital Dual Channel Handheld System“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Audio-technica PRO35cW Kondenzatorski Kardioidni Instrumentalni mic24.755 RSD Audio-technica PRO35cW Kondenzatorski Kardioidni Instrumentalni mic količina 24.755 RSD ×Audio-Technica PRO9CW Cardioid condenser headworn microphone8.842 RSD Audio-Technica PRO9CW Cardioid condenser headworn microphone količina 8.842 RSD ×Audio-Technica ATW-1102 dynamic handheld digital wireless system46.563 RSD Audio-Technica ATW-1102 dynamic handheld digital wireless system količina 46.563 RSD ×Audio-Technica ATW-1322 2.4GHz Digital Dual Channel Handheld System120.240 RSD Audio-Technica ATW-1322 2.4GHz Digital Dual Channel Handheld System količina 120.240 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 222.667 RSD Ukupno 200.400 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem