Korpa „Audio-Technica AT2010 Kardioidni Kondenzatorski mikrofon“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Audio-Technica AT899cW Omnidirekciona Kondenzatorska bubica24.755 RSD Audio-Technica AT899cW Omnidirekciona Kondenzatorska bubica količina 24.755 RSD ×Audio-Technica AT-GRcW-PRO profesionalni gitarski input kabl za bežični sistem6.484 RSD Audio-Technica AT-GRcW-PRO profesionalni gitarski input kabl za bežični sistem količina 6.484 RSD ×Audio-Technica AT2010 Kardioidni Kondenzatorski mikrofon15.324 RSD Audio-Technica AT2010 Kardioidni Kondenzatorski mikrofon količina 15.324 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 51.737 RSD Ukupno 46.563 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem