Korpa „Audio-Technica AT899cW-TH Omnidirekciona Kondenzatorska bubica u bež boji“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Audio-Technica AT808G Subcardioid Dynamic console Microphone22.397 RSD Audio-Technica AT808G Subcardioid Dynamic console Microphone količina 22.397 RSD ×Audio-Technica AT8024 mono/stereo kondenzatorski mikforon za kamere i DSLR30.650 RSD Audio-Technica AT8024 mono/stereo kondenzatorski mikforon za kamere i DSLR količina 30.650 RSD ×Audio-Technica AT899cW-TH Omnidirekciona Kondenzatorska bubica u bež boji24.755 RSD Audio-Technica AT899cW-TH Omnidirekciona Kondenzatorska bubica u bež boji količina 24.755 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 86.447 RSD Ukupno 77.802 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem