Korpa „Audio-Technica AT-GcW-PRO profesionalni gitarski input kabl za bežični sistem“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu „Audio-Technica ATW-RM1 set za priključivanje u rack prijemnika iz 1600, 2000 i 3000 seriom“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×LD Systems U306 HHD 2 bežični mikrofon57.941 RSD LD Systems U306 HHD 2 bežični mikrofon količina 57.941 RSD ×Audio-Technica AT-GcW-PRO profesionalni gitarski input kabl za bežični sistem6.484 RSD Audio-Technica AT-GcW-PRO profesionalni gitarski input kabl za bežični sistem količina 6.484 RSD ×Audio-Technica ATW-RM1 set za priključivanje u rack prijemnika iz 1600, 2000 i 3000 seriom9.430 RSD Audio-Technica ATW-RM1 set za priključivanje u rack prijemnika iz 1600, 2000 i 3000 seriom količina 9.430 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 82.061 RSD Ukupno 73.855 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem