Korpa „Boss TU-3 Chromatic Tuner“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu „Boss TU-3W WAZA Tuner“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu „Boss TU-10 RD Clip-on Tuner for Guitar“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Admira Java Eco paket19.010 RSD Admira Java Eco paket količina 19.010 RSD ×Boss TU-3 Chromatic Tuner11.788 RSD Boss TU-3 Chromatic Tuner količina 11.788 RSD ×Boss TU-3W WAZA Tuner20.040 RSD Boss TU-3W WAZA Tuner količina 20.040 RSD ×Boss TU-10 RD Clip-on Tuner for Guitar4.126 RSD Boss TU-10 RD Clip-on Tuner for Guitar količina 4.126 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 61.071 RSD Ukupno 54.964 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem