Korpa Proizvod Cena Količina Ukupno ×Admira Java Eco paket19.010 RSD Admira Java Eco paket količina 19.010 RSD ×Admira Toba klasična gitara16.965 RSD Admira Toba klasična gitara količina 16.965 RSD ×Peavey Composer Ukulele Natural7.991 RSD Peavey Composer Ukulele Natural količina 7.991 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 48.851 RSD Ukupno 43.966 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem