Korpa „Gravity VARI-G 7 stalak za sedam električnih gitara“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu „Adam Hall SMS 2 stalak za note“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu „Gravity VARI-G 3 stalak za tri električne gitare“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Boss TU-10 BN Clip-on Tuner for Guitar4.126 RSD Boss TU-10 BN Clip-on Tuner for Guitar količina 4.126 RSD ×Gravity VARI-G 7 stalak za sedam električnih gitara10.490 RSD Gravity VARI-G 7 stalak za sedam električnih gitara količina 10.490 RSD ×Adam Hall SMS 2 stalak za note4.680 RSD Adam Hall SMS 2 stalak za note količina 4.680 RSD ×Gravity VARI-G 3 stalak za tri električne gitare7.529 RSD Gravity VARI-G 3 stalak za tri električne gitare količina 7.529 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 29.804 RSD Ukupno 26.825 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem