Muzički instrumenti i oprema – prodavnica muzičkih instrumenata i opreme i online shop (381) 11 334-56-17, E-mail: office@musiccentar.com

Logo MMC
Telefoni
Radno vreme
Email

Korpa

   Proizvod Cena Količina Ukupno
×Ovation Celebrity MS Classic Nylon Natural Gloss CE44C-4A-GOvation CE44C-4A-G Celebrity MS Classic Nylon OV53324065.502 RSD
65.502 RSD
×LTD EX-200 Olympic White 1LTD EX-200 Olympic White94.188 RSD
94.188 RSD
×LTD MH-10 KIT BK električna gitaraLTD MH-10 KIT BK električna gitara39.341 RSD
39.341 RSD
×LTD H-200FM Dark Brown Sunburst 1LTD H-200FM Dark Brown Sunburst93.241 RSD
93.241 RSD
×Boss TU-03 Clip-on Chromatic TunerBoss TU-03 Clip-on Chromatic Tuner2.358 RSD
2.358 RSD
×Rocktile FV-04 BK ukuleleRocktile FV-04 BK ukulele4.050 RSD
4.050 RSD
×Ortega OCAPOCV-CR kapodaster za akustičnu i električnu gitaruOrtega OCAPOCV-CR kapodaster za akustičnu i električnu gitaru1.861 RSD
1.861 RSD
×GEWA Soundhole Carrying F&S Classic 531990 kaiš za gitaruGEWA Soundhole Carrying F&S Classic 531990 kaiš za gitaru1.440 RSD
1.440 RSD
×Ortega TWCAPO-CR kapodasterOrtega TWCAPO-CR kapodaster2.111 RSD
2.111 RSD
×Rocktile TC1-AE Silver Curved kapodasterRocktile TC1-AE Silver Curved kapodaster900 RSD
900 RSD

Ukupna vrednost korpe

Ukupno 338.879 RSD
Ukupno 304.992 RSD + troškovi dostave