Korpa „Boss KTN-ART2HD gitarsko pojačalo“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu „Boss KTN-C212W gitarski kabinet“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu „Roland GA-FC foot controller“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Gravity GS LS 01 NH B stalak za gitaru23.045 RSD Gravity GS LS 01 NH B stalak za gitaru količina 23.045 RSD ×Boss KTN-ART2HD gitarsko pojačalo90.770 RSD Boss KTN-ART2HD gitarsko pojačalo količina 90.770 RSD ×Boss KTN-C212W gitarski kabinet90.770 RSD Boss KTN-C212W gitarski kabinet količina 90.770 RSD ×Roland GA-FC foot controller13.557 RSD Roland GA-FC foot controller količina 13.557 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 242.379 RSD Ukupno 218.142 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem