Korpa „Xvive U2 bežični sistem za gitaru“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu „ZOOM MS-60B MultiStomp gitarska pedala“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Boss DD-8 Digital Delay23.576 RSD Boss DD-8 Digital Delay količina 23.576 RSD ×Xvive U2 bežični sistem za gitaru15.435 RSD Xvive U2 bežični sistem za gitaru količina 15.435 RSD ×ZOOM MS-60B MultiStomp gitarska pedala15.834 RSD ZOOM MS-60B MultiStomp gitarska pedala količina 15.834 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 60.939 RSD Ukupno 54.845 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem