Korpa „Boss CH-1 Super Chorus“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu „ZOOM G2 FOUR procesor za električnu gitaru“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Boss DS-1 Distortion10.020 RSD Boss DS-1 Distortion količina 10.020 RSD ×Boss CH-1 Super Chorus15.324 RSD Boss CH-1 Super Chorus količina 15.324 RSD ×ZOOM G2 FOUR procesor za električnu gitaru19.979 RSD ZOOM G2 FOUR procesor za električnu gitaru količina 19.979 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 50.359 RSD Ukupno 45.323 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem