Korpa „Boss ES-8 Effect Switching system“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Boss FS-6 Dual Footswitch10.020 RSD Boss FS-6 Dual Footswitch količina 10.020 RSD ×Boss EV-30 Dual Expression pedal13.557 RSD Boss EV-30 Dual Expression pedal količina 13.557 RSD ×Boss FV-30H Foot Volume (gitarska)14.146 RSD Boss FV-30H Foot Volume (gitarska) količina 14.146 RSD ×Boss ES-8 Effect Switching system94.895 RSD Boss ES-8 Effect Switching system količina 94.895 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 147.353 RSD Ukupno 132.618 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem