Korpa „Palmer PW9V strujni adapter“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Boss GEB-7 Bass Equalizer15.914 RSD Boss GEB-7 Bass Equalizer količina 15.914 RSD ×Universal Audio Max Preamp i Dual Compressor42.336 RSD Universal Audio Max Preamp i Dual Compressor količina 42.336 RSD ×ZOOM G1X FOUR procesor za električnu gitaru14.936 RSD ZOOM G1X FOUR procesor za električnu gitaru količina 14.936 RSD ×Palmer PW9V strujni adapter1.995 RSD Palmer PW9V strujni adapter količina 1.995 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 83.534 RSD Ukupno 75.181 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem