Korpa „Palmer MI PEPBOOST Pocket Booster gitarski efekat“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu „Boss AB-2 Two-Way Selector Pedal“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Boss SDE-3 Dual Digital Delay25.934 RSD Boss SDE-3 Dual Digital Delay količina 25.934 RSD ×Palmer MI PEPBOOST Pocket Booster gitarski efekat5.056 RSD Palmer MI PEPBOOST Pocket Booster gitarski efekat količina 5.056 RSD ×Boss AB-2 Two-Way Selector Pedal6.484 RSD Boss AB-2 Two-Way Selector Pedal količina 6.484 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 41.638 RSD Ukupno 37.474 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem