Korpa „Boss RT-2 Rotary Ensemble“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Boss PX-1 Plugout FX36.544 RSD Boss PX-1 Plugout FX količina 36.544 RSD ×ZOOM MS-200D+ gitarska pedala16.883 RSD ZOOM MS-200D+ gitarska pedala količina 16.883 RSD ×ENGL Z12 MIDI Foot Controller26.646 RSD ENGL Z12 MIDI Foot Controller količina 26.646 RSD ×Boss RT-2 Rotary Ensemble35.365 RSD Boss RT-2 Rotary Ensemble količina 35.365 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 128.264 RSD Ukupno 115.438 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem