Korpa „Boss SY-1000 Next Generation GK Synthesizer Processor“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Roland GR-55S-BK Guitar Synthesizer bez GK3 pickupa87.233 RSD Roland GR-55S-BK Guitar Synthesizer bez GK3 pickupa količina 87.233 RSD ×Boss OD-200 Hybrid Drive36.544 RSD Boss OD-200 Hybrid Drive količina 36.544 RSD ×DI "boks" Palmer PAN0212.274 RSD DI "boks" Palmer PAN02 količina 12.274 RSD ×Boss SY-1000 Next Generation GK Synthesizer Processor141.458 RSD Boss SY-1000 Next Generation GK Synthesizer Processor količina 141.458 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 308.343 RSD Ukupno 277.509 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem