Korpa „Boss MD-200 Modulation“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Palmer MI PEPDEL Pocket Delay gitarski efekat6.067 RSD Palmer MI PEPDEL Pocket Delay gitarski efekat količina 6.067 RSD ×Boss GT-1B bas efekt procesor30.650 RSD Boss GT-1B bas efekt procesor količina 30.650 RSD ×Boss DD-200 Digital Delay37.723 RSD Boss DD-200 Digital Delay količina 37.723 RSD ×Boss MD-200 Modulation37.133 RSD Boss MD-200 Modulation količina 37.133 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 123.969 RSD Ukupno 111.573 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem