Korpa „Kramer Striker HSS JRE električna gitara“ je dodat u vašu korpu. Nastavite kupovinu Proizvod Cena Količina Ukupno ×Ovation Celebrity Elite CE44P-TGE Mid Depth65.016 RSD Ovation Celebrity Elite CE44P-TGE Mid Depth količina 65.016 RSD ×LTD EC-256 VINTAGE GOLD SATIN69.246 RSD LTD EC-256 VINTAGE GOLD SATIN količina 69.246 RSD ×Kramer Striker HSS JRE električna gitara41.459 RSD Kramer Striker HSS JRE električna gitara količina 41.459 RSD Troškovi Dostave Ukupna vrednost korpe Ukupno 195.245 RSD Ukupno 175.721 RSD + troškovi dostave Nastavite sa plaćanjem