Roland VP-770 Vocal and Ensemble Keyboard
proizvođač: Roland
Rolandov VP-550 je svetu predstavio novu kategoriju muzičara - vokalnog klavijaturistu. Predstavljamo vam i njegovog naslednika koji dodatno proširuje mogućnosti vokalnih klavijaturista.
Dodaj u korpu Kako se naručuje?
Gde mogu da kupim? | Dodatna pitanja | Pošalji prijatelju
info telefoni: 011/334-56-17, 011/3340-749, 011/32-35-332, 063/425-100
Video
Karakteristike
| Novi patchevi sa značajnim poboljšanjima za Vocal Designer | |
| Poboljšana izražajnost sa SuperNATURAL duvačkim instrumentima | |
| Najnovija "Auto Harmony" tehnologija | |
| Visoko kvalitetni pilot mikrofon (DR-HS5, dolazi u kompletu) drastično snižava feesback | |
| Ugrađena vrhunska mikrofonska pretpojačala | |
| Rolandovi jedinstveni "Audio Key", "Sound Looper", i "USB Host" | |
| Čak i spoljašnjost izgleda vrhunski sa drvenim panelima sa strane i metalnim kućištem |
Opis
Virtualni vokali
Ljudski glas je najizražajniji instrument, pa zašto ga ne iskoristiti kao alat za kreaciju ultra-realističnih i izražajnih “virtualnih vokala” sa rečima koje generišete sopstvenim glasom? Bilo da vam treba jedan glas, celi hor, ili nadrealistični vocoder glas, VP-770 može da vam pruži sve to i mnogo više. VP-770 takođe ima i izuzetno kvalitetne zvuka žičanih i duvačkih instrumenata koji se mogu uklopiti sa vokalnim efektima.
SuperNATURAL( natprirodna) moć
Jedna od najboljih stvari kod je SuperNATURAL metalni duvački instrumenti koji omogućuju autentične zvuke kakve do sada niste čuli iz klavijature. Moguće je kontrolisati svaki zvuk i element performansa, uključujući nivoe jačine zvuka ansambla, postavke položaja u prostoru i parametre ekvilajzera za svaki instrument, plus nijanse kao što su "rikanje" (Growl), šum (Noise), stabilnost, itd.
Vreme je novac
VP-770 je idealan za muzičare koji sviraju sami ili u malim grupama i koji žele interaktivnu horsku pratnju u realnom vremenu bez potrebe da plaćaju i traže pravi hor. Takođe je izuzetno koristan za komponovanje filmske i TV muzike za generisanje velikih horskih aranžmana na licu mesta. Čak i crkve mogu imati koristi od VP-770. Kreativne mogućnosti su mu ogromne, kao i ušteda u vremenu i novcu koje može doneti.
Bilo da vam trebaju klasični horovi ili vrhunski najmoderniji zvuci, VP-770 to može postići. Za moderne zvuke poseduje izuzetno kvalitetni vocoder visoke rezolucije koji može generisati nadrealistične vokalne efekte - za elektronsku muziku, pop, R&B, hip-hop, itd. Jednostavno je ubaciti “robotski glas” u svoje kompozicije bez potrebe i troška kupovine zasebnog vocodera.
|
Keyboard |
49 keys (with velocity and channel aftertouch) |
|
Tones |
Vocal Designer: CLASSIC, MALE & FEMALE, GOSPEL, POP, BACKGROUND, VOCODER, EXT IN |
|
Ambience |
HALL1, HALL2, STUDIO |
|
Maximum Polyphony |
128 voices (varies according to the sound generator load) |
|
Auto Harmony Function |
6 types |
|
Auto Note Function |
Chromatic, Diatonic (Key Assignable) |
|
Audio Key Function |
File Format: WAV, AIFF (44.1 kHz, 16-bit linear), MP3 |
|
Sound Looper Function |
Maximum Recording Time: 18 Seconds |
|
Controllers |
D Beam Controller, Pitch Bend / Modulation Lever, Assignable Switches (S1, S2), V-LINK Button |
|
Octave Shift |
-3 to +3 Octarve |
|
Key Transpose |
-6 to +5 (in semitones) |
|
Number of Registration Memories |
Preset: 16, User: 16 |
|
Master Tune |
415.3 Hz to 466.2 Hz |
|
Nominal Input Level |
INPUT (MIC): -50 to -10 dBu |
|
Input Effects |
3Band Equalizer, Compressor, Noise Suppressor |
|
Connectors |
Headphones Jack (Stereo 1/4 inch phone type), Output Jacks A (L/MONO, R) (1/4 inch TRS phone type), Output Jacks B (L , R) (1/4 inch phone type), Mic Jack: 1/4 inch phone type or XLR type (phantom power), External Input Jack (1/4 inch phone type), MIDI Connectors (IN, OUT), Hold Pedal Jack, Expression Pedal Jack (1, 2), AC Inlet, USB Memory Connector |
|
Display |
128 x 64 dots graphic LCD (with backlit) |
|
External Storage Device |
USB Flash Memory |
|
Power Supply |
AC 115 V, AC 117 V, AC 220 V, AC 230 V, AC 240 V (50/60 Hz) |
|
Power Consumption |
16 W |
|
Accessories |
Owner’s Manual, Leaflet “USING THE UNIT SAFELY”, Audio Key Utility 3 Quick Guide, CD-ROM Audio Key Utility 3), Hands-free Microphone DR-HS5, USB Memory Protector, Hex Wrench, Hex Screw, Power Cord |
|
Options |
Keyboard Stand: KS-12 |
|
Dimensions |
Width: 886 mm Height: 118 mm Depth: 369 mm |
|
Weight |
11.0 kg |
Komentari o proizvodu NOVO!Comments
Podeli sa drugima svoje iskustvo/mišljenje! Ne objavljuju se komentari koji sadrže: Psovke, vređanje, VELIKA SLOVA, lične poruke, oglase, reklamiranje i cene kod konkurencije.
blog comments powered by DisqusSlični proizvodi / slična cena
-
Roland V-Synth XT Synthesizer Module
Rolandov revolucionarni V-Synth je nagrađen na MIPA 2004 manifestaciji kao "Sintesajzer godine" a sada je dobio i naslednika koji je uz to i lak za transport. XT verzija je prenosivi V-Synth, i poseduje neke najnovije spektakularne mogucnosti..
cena: 207.900,00 din.
-
Roland VR-700 V-Combo
Ako želite jednu klavijaturu koja ispunjava sve potrebe na sceni - predstavljamo vam novu V-Combo VR-700. V-Combo objedinjuje više klavijatura u jedan instrument. Pratnja, ugrađeni ritmovi, sjajni efekti, kaskadna postavka klavijature...
cena: 198.000,00 din.








